Novinky z FarmConu o FS 19

Odpovědět
Avatar uživatele
Wales
Administrátor
Příspěvky: 522
Registrován: Stř 28. Pro 2016 14:57:58

Novinky z FarmConu o FS 19

Příspěvek od Wales » So 14. Črc 2018 21:57:35

ObrázekChcete jako první vidět i další novinky? Sledujte nás na facebooku!!Obrázek

Obrázek
GIANTS Software každoročně pořádá akci s názvem FarmCon - konference, na níž vývojář diskutuje o nejnovějším vývoji ve své sérii Farming Simulator . Letošní ročník se koná 14. a 15. července v zařízení Horsch v německém Schwandorfu. Rozvrh obsahuje řadu prezentací, které pokrývají témata, jako je návrh zvuku, správa komunity a workshopy o vytváření modů. Ale nejvíce očekávaná položka na doručovateli, a to jak účastníky, tak těmi, kteří doma čekali na zprávy, byl 45minutový časový slot určený pro herní ukázku Farming Simulator 19 .

Při příchodu na FarmCon, ředitel společnosti Giants Community Lars Malcharek objasnil na několika platformách sociálních médií, že alespoň jedna nová funkce ve hře bude odhalena během demonstrace FarmCon. A byl pravdivý jeho slovu. Poté, co jsme si uvědomili, že jeden z rysů, které by se ukázal, by zahrnoval Malcharekův "oblíbený rys", který byl přidán do Farming Simulator 19 , fanoušci čekali s dechem. V sobotu 14. července byla tato funkce odhalena: Hráči mohou nyní postavit vlastní farmu, včetně nákupu pozemků, na kterých se budovat. Ve hrách pro více hráčů můžete nyní mít až 4 farmy se 4 hráči (nebo týmy hráčů), které používají své vlastní vozy a mají své vlastní bankovní účty. Hráči budou moci také upgradovat budovy, například stáje, pokud mají pocit, že potřebují více místa.
Přívěs E3 Farmer Simulator 19 naznačil schopnost koupit více farem, což je nyní potvrzená funkce.

Tato funkce byla odhalena během demonstrace Farming Simulator 19 na farmě FarmCon, ale pouze účastníci ji viděli v akci doposud. Nicméně, Malcharek (který se vydává za "Lisertan" na fórech GIANTS a Discord serveru), potvrdil tuto funkci sám těm, kteří nejsou přítomni. Mnoho hráčů se domnívalo, že něco z této povahy bylo naznačeno v přívěsu E3 Farming Simulator 19 , kde se kamera v krátké chvíli drželo v popředí na "Prodej", přičemž toto odhalení potvrdilo tyto podezření. Schopnost postavit farmu tak, jak si hráč přeje, je velkým skokem pro sérii, přinášející ještě další krok k realismu. Mnoho hráčů si v minulosti stěžovalo na nedostatek možností spravovat peníze v hrách pro více hráčů, stejně jako nedostatek realismu při vytváření vlastních hospodářských budov. Zdá se, že GIANTS vzal tuto reakci vážně, a nyní dává hráčům možnost přizpůsobit své farmy a dokonce hrát "společně, ale samostatně" v multiplayeru.

Tato funkce nabídne hráči úroveň přizpůsobení, která se nikdy neviděla v hře Farming Simulator dříve. Mohla by také otevřít mnoho dalších možností, například schopnost hráčů soutěžit mezi sebou na stejné mapě, vytvářet samostatné farmy a vidět, kdo se může rychle rozšiřovat nebo vydělat více peněz.

Všechny informace, které byly zveřejněné na FarmCon 18:
 • Plevele mohou být odstraněny pouze tehdy, když jsou ještě mladé.
 • Bylo přidáno vápno
 • Může se jednat např. konfigurovat strukturu pro rozmetadla hnojiv
 • Můžete rozšířit pole
 • V systému mise můžete zvolit, zda chcete pracovat s vlastními vozidly, nebo chcete-li používat stroje vlastníka pole a časový limit byl odstraněn
 • Existuje limit zvířat pro stáje
 • Můžete vytvořit týmy v režimu pro více hráčů
 • Můžete si vytvořit / rozšířit svůj vlastní dvůr
 • Podlaha se přizpůsobuje stavbám, které mají být umístěny
 • Obchod je rozdělen na vozidla, vybavení a předměty a traktory jsou seskupeny do tříd dle výkonu
 • Menu HUD a volby bylo provedeno "průhledné" / průhlednější.
 • Počáteční vozidla jsou opotřebovaná, tj. Je odstraněna barva.
 • Pracovní rychlost a síla traktorů se časem snižují.
 • Další známý licenční partner: AGRO-MASZ
Převzato a přeloženo z:
https://www.scholarlygamers.com/news/20 ... 9-farmcon/
https://lsinfos.de/
Obrázek

Odpovědět