Majáčky

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Majáčky

Příspěvek od pospa58 »

Ahoj, hrál jsem si s nastavením grafiky a mimo jiné jsem zkusil realistické majáčky. Jenže ve hře se mi zdály až moc agresivní, tak jsem to v nastavení grafiky opět zrušil. Ale bohužel to nějak ovlivnilo i obyčejné provedení majáčků ve hře, teď jsou sotva vidět. Mám nainstalovaný patch 1.3, tak jsem zkoušel nainstalovat zpět oba předchozí patche, jestli se zobrazení majáčků nevrátí, ale bohužel. Unikla mi ještě nějaká možnost, kde by bylo možné nastavit zobrazení majáčků? Nebo mi nezbývá nic jiného, než kompletní reinstalace hry? Dík za případné tipy.
ofF_StaRs
Příspěvky: 9
Registrován: stř 29. kvě 2019 21:11:43

Re: Majáčky

Příspěvek od ofF_StaRs »

Zdravím,

Mňa akurát zaujímala jedná vec. Dajú sa vôbec majáčky zapnúť? Buď na traktore alebo kombajne? Lebo som skúšal všetko stláčať a absolútne nič :D
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Majáčky

Příspěvek od pospa58 »

Zapnout se dají klávesou Home (PC verze). Jestli náhodou nemáš stejný problém jak já, že po zapnutí jsou sotva vidět.
ofF_StaRs
Příspěvky: 9
Registrován: stř 29. kvě 2019 21:11:43

Re: Majáčky

Příspěvek od ofF_StaRs »

no s Home som začínal a úplne nič nefunguje.. neviem či to tak slabo svietí alebo vôbec. Strašne veľa vecí tam je nedokončených...
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Majáčky

Příspěvek od pospa58 »

Pohrál jsem si s Nastavením zobrazení a tak jsem to asi vyřešil (u sebe). V Pokročilém nastavení grafiky musí být Kvalita shaderu nastavena minimálně na STŘEDNÍ, pokud je nastavena na NIŽŠÍ, tak jsou majáčky téměř neviditelné.
ofF_StaRs
Příspěvky: 9
Registrován: stř 29. kvě 2019 21:11:43

Re: Majáčky

Příspěvek od ofF_StaRs »

Ja tomu nechápem... mne tie majáčky absolútne nefungujú... brantancovi čo hráme spolu tak jemu fungujú v pohode ale mne vôbec nesvietia... :cry:
Odpovědět