Srovnání FS17 vs FS19

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 557
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Srovnání FS17 vs FS19

Příspěvek od Wales »

ObrázekChcete jako první vidět i další novinky? Sledujte nás na facebooku!!Obrázek

Překlad - Google
Farming-Simulator.com píše:Pro farmářský simulátor 19 jsme provedli spoustu vylepšení motoru GIANTS a výsledek je působivý. Hodně se stalo, zejména v tzv. Postprocesingu. Vysoce dynamické vykreslování nám dovoluje zobrazit celou škálu barev současně, přidané Bloom udělá ozařování světla mnohem realističtější, díky SSAO všechny objekty ve hře nyní odlévají své vlastní stíny, které budou realisticky obsazeny díky nová technika Light Scattering. Slunce na nové dynamické obloze nyní slouží jako světelný zdroj a mraky, které jsou nyní 3D objekty na bázi voxelu, odrážejí světlo zcela realisticky.

Konečně jsme také vylepšili povrchové textury. Různé plochy nyní nejen vypadají mnohem realističtěji, ale také reagují odlišně na incidence světla a odrážejí světlo víceméně silně nebo slabě, v závislosti na materiálu.

Bylo to spousta technických pojmů, ale pravděpodobně se ptáte, jak vypadá výsledek. Z tohoto důvodu bychom vám dnes rádi ukázali první dvě porovnávací screenshoty.

Všechny screenshoty byly pořízeny ve stejnou denní dobu, na stejném místě. Používáme Estancia Lapacho, která bude součástí FS17 Platinum Edition a FS19.

Poznámka: Jsme stále ve velmi rané alfa fázi, takže ne všechny screenshoty FS19 jsou zatím konečné. V dalším vývoji budou následovat některé změny.
Obrázky níže jsou vždy pro srovnání FS17 a FS19.

ObrázekObrázek

ObrázekObrázek
Obrázek
Odpovědět