Nový systém misí

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 557
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Nový systém misí

Příspěvek od Wales »

ObrázekFacebook: https://www.facebook.com/farmingsimulator17cz/

Vítejte na našem druhém devblogu pro farmářský simulátor 19, který se koná později v letošním roce. V tomto devblogu budeme hovořit o vylepšeních, které jsme provedli v systému mise, abychom vám pomohli hrát rychleji.
Nejprve už nemusíte cestovat přes mapu a komunikovat s dělníky. V nové nabídce kontraktů je uveden seznam všech aktuálně dostupných úkolů, kde je uvedeno, kolik peněz dostanete za dokončení, stejně jako to, co se od vás očekává. To znamená méně času stráveného mezi misemi a více toho, co děláte - zemědělství! Také již neexistují časové limity na misi a můžete je ukládat během probíhající mise, abyste mohli pracovat svým vlastním tempem.
Dali jsme vám také možnost dokončit misi bez pronájmu zařízení. To má dva výhody - za prvé získáte od mise více peněz, protože nebudete muset zaplatit. Za druhé, umožňuje vám používat vlastní vybavení pro misi, což znamená, že když vyberete specialitu a garáž, můžete využít více misí a vydělat více peněz na rozšíření vaší farmy. Leasing je ještě k dispozici pro brzkou hru a ty, které by mohly chtít vyzkoušet nové vozy před nákupem.

Přidali jsme také nový typ misí, seno a siláž baling. To bude zahrnovat každý krok procesu, od řezání trávy k jejímu přeměně na balíky a nakonec je dodáváme. Plevecké misie jsou nyní svou vlastní kategorií, spíše než čistě součástí procesu hnojení, včetně použití nového postřikovacího nástroje na rozvinutějších plevelů.
Dopravní mise se také vracejí ze zemědělského simulátoru 15, který vás požádá o dodání zboží z jednoho místa na druhé v celé mapě. Projděte klidnou jízdu novou krajinou našeho upgradovaného herního stroje a vydělat peníze, když jste na něm.
Konečně, mise jsou přidávány do multiplayeru a umožňují vám je dokončit spolu. To vám dává více věcí, co do činění s ostatními hráči než kdykoli předtím a spojuje naše větší zlepšení pro multiplayer v Farming Simulator 19.
Doufáme, že se vám líbí mise v Farming Simulator 19, ať už sami nebo se svými přáteli, když se objeví později v tomto roce.

Obrázek
Obrázek

Přeloženo z: https://www.facebook.com/notes/farming- ... 041153778/
Obrázek
Odpovědět