[Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Návody jak hrát, nastavení hry, módu atd..
pepanbn
Příspěvky: 3
Registrován: úte 05. pro 2017 12:40:01

Re: [Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Příspěvek od pepanbn »

Nazdar,ja používam ten to program,je super. Čo sa týka rýchlosť netu,tak napr. keď som pripojený cez wifi,kde mam rýchlosť 70-150 mb/s ,tak to seka,že sa to nedá hrať. ale keď sa pripojím cez kábel a tam mam rýchlosť 1Gb/s tak je to pohoda,ani nezbadám že hrám MP,proste gut.
Filipespes
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22. črc 2018 14:46:53

Re: [Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Příspěvek od Filipespes »

no :) ja nechcem hamachi chcem len aby mi normálne fungoval MP.... potrebujem pomoc s tým ako si dám verejnú IP nechcem žiadne múdre komentáre.. potrebujem len niekoho kto by mi vedel poradiť ... Dík :idea:
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: [Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Příspěvek od Wales »

Musíš o veřejnou a nejlépe i o pevnou ip adresu požádat svého poskytovatelé..někteří to poskytují zdarma, u některých se za to platí..
Obrázek
Filipespes
Příspěvky: 2
Registrován: ned 22. črc 2018 14:46:53

Re: [Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Příspěvek od Filipespes »

ale mne ostatné MP idú či už BF4 alebo EuroTrucksimulátor MP ...
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: [Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Příspěvek od Wales »

Kontaktuj svého providera, jestli máš veřejnou IP adresu, pokud ti sdělí že ano, můžeme řešit věc dále, jinak to nemá smysl pitvat..
Obrázek
ScofieldCZ
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03. led 2020 20:18:51

Re: [Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Příspěvek od ScofieldCZ »

Vysvětlí mi někdo jak to funguje?
Kamarád má server, včera i předevčírem sem se na něho normálně připojil, dneska to píše hlášku "Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů" Nicméně dalším kamarádům se tam jde připojit uplně normálně. Jen mě ne. Ostatní servery jedou v pohodě
Uživatelský avatar
michael.dobeš
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. úno 2020 16:22:20

Re: [Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Příspěvek od michael.dobeš »

Nechci vám do toho nijak kecat, nicméně řeším stejný problém a jelikož mě to odkázalo na radu sem, musim reagovat na zveřejněné bludy zdejšího admina.
To že se nemůžeš připojit na některý ze serverů v serverlistu ve hře není tím, ze by zakladatel serveru neměl veřejnou IP adresu, vždyť to je totalní nesmysl. Kdyby daný server nejel na veřejné adrese, tak ho ty logicky nemůžeš vůbec vidět ani v serverlistu, leda za předpokladu, ze bys ty a zakladatel serveru bez veřejné adresy byl pripojen pres hamachi, jo pak ho uvidíš v serverlistu, ale nikdo jiný.
Nicméně proč tohle píšu, problém s připojením na servery jsem mel uz když jsem kupoval FS 13, tehdy mi taky nejel žádný server, pak jsem ale hledal taktéž návod jak zprovoznit a dařilo se mi pak připojit.
Takže psát tady něco o veřejné IP adrese je nesmysl..
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: [Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Příspěvek od Wales »

Bludy tady píšeš ty...to že server lze vidět i když zakladatel nemá veřejnou IP adresu je zapříčiněno tím, že Giants má tzv. připojovací servery (Continetal Europe, Continental Europe 3, Deutschland, International), které při připojovaní na konečný herní server (ať už dedikovaný, nebo obyčejný) na něj přesměrují...a zde vzniká zmiňovaný problém s navázánim spojení...

Takže příště než začneš někoho zhazovat vzpomeň si na to, že hlavu nemáš jen na to aby jsi měl na čem nosit vlasy.
Obrázek
Leo10
Příspěvky: 1
Registrován: sob 09. kvě 2020 20:00:01

Re: [Řešení] Nebylo možné navázat spojení s hrou pro více hráčů

Příspěvek od Leo10 »

Prečo nám nejde pripojiť na ps4 z bratrancom furt ukazuje nelze pripojiť PRO vic hraču
Uživatelský avatar
tomas.gana
Příspěvky: 2
Registrován: úte 15. zář 2020 22:35:51

Zapnem multyplajer a nejdemy nastupyt do strojov otvorit obchot

Příspěvek od tomas.gana »

Zapnem FS19 a chcem si zahrat posieti tak si zalozim server bez modov a akonahlesa pripojim takm my ide len pisat ale nejde nastupyt do strojov ani otvorit obchodt ani prepinat medzi strojmy ale ako nahle pustim singl tak vsetko funguje bezproblemov vcom mozebyt problem :oops:
Odpovědět