Úprava secího stroje - doplňování

Nevíte si rady s úpravou nějakého módu? Potřebujete poradit jak opravit error? Pište sem..
Odpovědět
vojta_st
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07. bře 2020 11:19:34

Úprava secího stroje - doplňování

Příspěvek od vojta_st »

Ahoj ,
Dokázal by mi někdo prosím poradit jaké řádky nebo soubory upravit u secího stroje aby šlo osivo nakládat i ze sila , které umí doplňovat osivo a ne jen z palet koupených v obchodě .
Byl by někdo tak hodný?
Kdyžtak mód nebo soubor pošlu .
Díky moc!
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 556
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Úprava secího stroje - doplňování

Příspěvek od Wales »

To by měly umět všechny secí stroje, jen je potřeba přijet k tomu silu, ručně otevřít zásobník (obvykle písmeno N) a začít plnit (obvykle písmeno R)
Obrázek
vojta_st
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07. bře 2020 11:19:34

Re: Úprava secího stroje - doplňování

Příspěvek od vojta_st »

Wales píše: sob 07. bře 2020 12:12:03 To by měly umět všechny secí stroje, jen je potřeba přijet k tomu silu, ručně otevřít zásobník (obvykle písmeno N) a začít plnit (obvykle písmeno R)
No právě to jsem si taky myslel , ale stáhl jsem si tenhle mód :
https://www.ls-novinky.cz/farming-simul ... emoir-a202
A tady to vůbec právě nejde , aj sem zkoušel víc sil ale pořad nic , ale z palet to jde . Takže si nemyslím , ze mačkám jiné písmenka nebo tak něco
Každopádně u tohohle módu nejde ani vyložit to co nalozim pomoci písmena I , tam podle mě tyhle 2 funkce chybí , a já to neumím opravit :/
RadimBenda
Příspěvky: 1
Registrován: pát 24. dub 2020 7:57:30

Re: Úprava secího stroje - doplňování

Příspěvek od RadimBenda »

vojta_st píše: sob 07. bře 2020 12:27:10
Wales píše: sob 07. bře 2020 12:12:03 To by měly umět všechny secí stroje, jen je potřeba přijet k tomu silu, ručně otevřít zásobník (obvykle písmeno N) a začít plnit (obvykle písmeno R)
No právě to jsem si taky myslel , ale stáhl jsem si tenhle mód :
https://www.ls-novinky.cz/farming-automaty-online -simulator-2019/zpracovani-pudy-2/seci-stroje-3/fortschritt-semoir-a202
A tady to vůbec právě nejde , aj sem zkoušel víc sil ale pořad nic , ale z palet to jde . Takže si nemyslím , ze mačkám jiné písmenka nebo tak něco
Každopádně u tohohle módu nejde ani vyložit to co nalozim pomoci písmena I , tam podle mě tyhle 2 funkce chybí , a já to neumím opravit :/
Ahoj Myslím, že problém může být v rozložení klávesnice. Podívejte se na nastavení hry.
hykam
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 23. lis 2017 16:13:21

Re: Úprava secího stroje - doplňování

Příspěvek od hykam »

Ze sila umí každý secí stroj, ale musí to být silo s osivem, ze sila se sklizenýma plodinama to nepujde.
Odpovědět