Ovce,vlna a výplata

Máte problém s hrou či módy? Zkuste se tady zeptat..
Odpovědět
Koala694
Příspěvky: 2
Registrován: pát 16. úno 2024 19:59:29

Ovce,vlna a výplata

Příspěvek od Koala694 »

Ahoj,
můj problém je,že se mi seká ovce u žlabu,na vůz se nakládají palety pouze s jedním balíkem místo čtyřmi a dále za odvoz celého vozu je odměna pokaždé jiná-nejmín byla 375 euro jindy třeba 1000 euro.
Hraju FS 17 s mapou z FS 15 Bjornholn, hra legálně koupená přes Steam a aktualizovaná na nejnovější verzi.
Přílohy
Snímek obrazovky (6).png
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Ovce,vlna a výplata

Příspěvek od Wales »

U té ceny to může být tím že se cena prostě během hraní mění..ve FS 22 je to běžné..u FS17 už si nepamatuju jak to fungovalo..

Co se týče nakládání palet..bude to asi tím že máš vlek s autoloadem a prostě když se ta paleta vytvoří hned ji to veme na ten vlek..je potřeba nechat vyrobit palety do plna a až pak tam přijet s vlekem a naložit..

Jestli se ti zasekne ovce u žlabu může být mapou, jsou v ní prostě asi chyby..
Obrázek
Koala694
Příspěvky: 2
Registrován: pát 16. úno 2024 19:59:29

Re: Ovce,vlna a výplata

Příspěvek od Koala694 »

Ahoj,děkuji za reakci.Vyzkoušel jsem v FS 15 odvézt jednu paletu a bylo za ní 36 euro,což by odpovídalo cca 100 kg hmotnosti a to při ceně za tunu která se pohybuje právě okolo 3600 euro. Ten vlek s autoloadrem jsem úplně vymyzal ze hry a ty palety se plní jen po jednom balíku.Asi to bude předělanou mapou z 15 do 17.
Jinak díky.
Uživatelský avatar
Wales
Administrátor
Příspěvky: 554
Registrován: stř 28. pro 2016 14:57:58

Re: Ovce,vlna a výplata

Příspěvek od Wales »

Tím pádem ano..bude to mapa, kterou někdo převedl ale nevyřešil všechny problémy s tím společné..
Obrázek
Odpovědět