Courseplay

Nevíte si rady s úpravou nějakého módu? Potřebujete poradit jak opravit error? Pište sem..
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Courseplay

Příspěvek od Petrolin »

Ahoj
mám problém s Courseplay nechce vyhledávat kombajn na poli když zadám odvoz do sila odvozce stojí na kraji pole a nic i když na kombajnu zadám zavolat odvozce nic se neděje akorát na tabulce Courseplay dole místo kde většinou je napsáno kombajn není v dohledu tato věta tam je ale jenom rychle bliká a to je asi ten problém ale nevím jak ho odstranit. Vyndal jsem všechny módy a mám vložený jen mód Courseplay a přesto nefunguje. Hru jsem také přeinstaloval a nic. díky za rady
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Re: Courseplay

Příspěvek od Petrolin »

už jsem to vyřešil byla to blbost a já kvůli tomu přeinstaloval celou hru .
Uživatelský avatar
Newyr
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 23. črc 2020 19:41:52

Re: Courseplay

Příspěvek od Newyr »

Zdravím mužů se zeptat čím to bylo.mě to dělá taky a nevím si rady dík.
Uživatelský avatar
Petrolin
Příspěvky: 78
Registrován: ned 05. lis 2017 10:48:27

Re: Courseplay

Příspěvek od Petrolin »

v CoursePlay když zadáváš na kterém poli je kombajn tak než uděláš start musíš udělat křížek do závorek v řádku kde je napsáno č. pole název stroje někdy se tam objeví i jiná pole ale ty uděláš křížek tam kam posíláš odvozce a potom teprve zadáš č. pole jako se to dělalo dřív
pospa58
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 29. lis 2018 16:52:02

Re: Courseplay

Příspěvek od pospa58 »

Zdar!
A opravdu ti přijede odvoz pod výsypku kombajnu? Ať dělám, co dělám, mně najede odvoz za kombajn a tlačí kombajn před sebou. Zkoušel jsem to i v základní mapě se základními mody a furt stejné. Poslední verze, kde mně spolehlivě funguje odvoz od kombajnu, je 6.01.00399, ve verzích 6.02.00001+ prostě nejsem schopný odvoz od kombajnu zprovoznit. Tuším, že to bude nějaká blbost.
P.S. 1 - Přiřazení odvozu mám pochopitelně nastavené správně (křížek u kombajnu + přiřazení pole), to samé odstup atd.
P.S, 2 - Poslední odzkoušená verze je 6.02.00046, to samé.
Odpovědět